Bambusové rolety

"Nature LOOK"

štýlové a udržateľné tienenie aj pre tých najnáročnejších

Bambusové rolety sú prirodzene krásne., všestranné a dajú sa použiť v každej miestnosti domu. Jednou z výhod bambusových roliet je ich schopnosť kontrolovať svetlo a súkromie. Sú dostupné v rôznych nepriehľadnostiach, od priesvitných až po zatemňovacie, vďaka čomu sú vhodné do každej miestnosti v dome.

rolety bratislava bambusove rolety za najlepsiu cenu tieniaca technika bratislava interierove tienenie na okna robert sojka company

TYPY BAMBUSOVÝCH ROLIET

bambusove_rolety_tieniaca_technika_sojka_company_bratislava_zilina_interierove_tienenie

ROLOVANIE

ASHA

Bambusová roleta

Základný dizajn produktovej rady bambusových roliet. Tkanina sa roluje smerom nahor do úhľadného balu. Ovládanie roletky zaisťuje šnúrou a aretáciou s brzdou. Ovládací mechanizmus umožňuje nastaviť výšku roletky.

bambusove rolety bratislava interierova tieniaca technika sojka bratislava zilina

SKLADANIE

FEBA

Bambusová roleta

Veľmi elegantný typ bambusových roliet. Tkanina je postupne skladaná v horizontálnych pásoch za sebou, čím vzniká pravidelné riasenie. Ovládanie zaisťuje šnúrou a aretáciou s brzdou, čo umožňuje nastaviť výšku stiahnutia tkaniny.

bambusove rolety interierove tienenie bratislava tieniaca technika sojka zilina

NAVÍJANIE

EDESA

Bambusová roleta

Jedná sa o posledný dizajn bambusových roliet, ktorý sa vyrába iba z prírodných látok juta. Ovládanie zaisťuje navíjaním na hriadeľ pomocou šnúry a mechanizmu s brzdou. Umožňuje ľubovoľné nastavenie výšky …

bambusove rolety do interieru za najlepsie ceny v bratislave tieniaca technika v sojka tienenie bratislava v ziline sojka company

Výhody bambusových roliet

Bambusové rolety sú v posledných rokoch čoraz obľúbenejšie vďaka svojej prirodzenej kráse, ekologickosti a všestrannosti. Tieto rolety sú nielen praktickým riešením pre ovládanie svetla a súkromie, ale dodávajú každému priestoru nádych elegancie. Bambusové rolety ponúkajú oproti tradičným roletám či závesom niekoľko výhod. Po prvé, bambus je prírodný a ekologický materiál. Na rozdiel od syntetických materiálov je bambus obnoviteľný zdroj, ktorý rýchlo rastie a počas výrobného procesu si nevyžaduje škodlivé chemikálie ani nadmernú spotrebu energie. Výberom bambusových roliet robíte udržateľnú voľbu pre váš domov. Bambusové rolety navyše dodávajú každému priestoru nádych prirodzenej krásy. Jedinečná textúra a teplé tóny bambusu vytvárajú útulnú a príjemnú atmosféru. Či už máte moderný alebo tradičný interiérový dizajn, bambusové rolety hladko zapadnú a zlepšia celkovú estetiku vášho interiéru.

Údržba a čistenie bambusových roliet

Na zabezpečenie dlhej životnosti vašich bambusových roliet je dôležité dodržiavať správne postupy údržby. Pravidelné utieranie prachu je nevyhnutné, aby sa zabránilo usadzovaniu nečistôt a prachu, ktoré môžu časom zmatniť vzhľad bambusových roliet. Na jemné odstránenie čiastočiek prachu z povrchu použite mäkkú handričku alebo prachovku. Okrem toho je dôležité vyhnúť sa dlhodobému vystaveniu bambusových roliet priamemu slnečnému žiareniu. Nadmerné vystavenie slnečnému žiareniu spôsobuje, že bambus vybledne a stane sa krehkým, čo vedie k potenciálnemu poškodeniu. Zvážte použitie záclon alebo iných úprav okien, aby ste poskytli dodatočnú ochranu pred škodlivými UV lúčmi slnka. Pri čistení bambusových roliet je dôležité používať jemné čistiace roztoky a techniky. Vyhnite sa agresívnym chemikáliám alebo abrazívnym materiálom, ktoré môžu bambus poškodiť. Na čistenie roliet sa radšej rozhodnite pre jemné mydlo alebo ocot zmiešaný s vodou. Na jemné utretie povrchu použite mäkkú handričku alebo špongiu, pričom dávajte pozor, aby ste nevyvíjali nadmerný tlak.

získajte

Bezplatné cenové RIEŠENIE NA MIERU

Pokiaľ ide o vytvorenie pohodlnej a príjemnej atmosféry a vhodného zatienenia, správny výber tienenia je kľúčový.