Hliníkové žalúzie

Minimálna údržba, maximálna dostupnosť

hliníkové žalúzie sú vhodné aj pre tienenie atypických okien

Hliníkové žalúzie sú najrozšírenejším spôsobom interiérového tienenia. Sú všestranné a ich farebná škála umožňuje harmonicky zladiť interiérové tienenie, doplnky a farby v miestnosti, čím si vytvoríte príjemnú atmosféru podľa svojho vkusu. Ich výhody sú: jednoduchá, rýchla montáž, cenová dostupnosť a minimálna údržba. S možnosťou doania aj pre atypické okná.

Hliníkové žalúzie bratislava robert sojka vymena okien tieniaca technika bratislava žilina

TYPY HLINÍKOVÝCH ŽALÚZIÍ

ISOLINE

Horizontálna žalúzia ISOLINE je vhodná pre všetky typy plastových, hliníkových a drevených okien. Jednoduchá, rýchla montáž, minimálna údržba a cenová dostupnosť. Najpoužívanejšia spomedzi interiérových hliníkových žalúzií …

žalúzie bratislava žalúzie trnava žalúzie žilina

ISOLINE ECO

Žalúzia ISOLINE ECO je určená pre všetky typy plastových, hliníkových okien a tiež drevených. Je vyrábaná a dodávaná s plastovými bočnými krytkami prevodoviek.  Jej výhodou je predovšetkým jednoduchosť, rýchlosť montáže, minimálna údržba a cenová dostupnosť interiérového tienenia. 

hliníkové žalúzie bratislava

ISOLINE PRIM

Nová generácia ISOLINE žalúzií. Táto žalúzia je koncepčne novým nástupcom generácie žalúzií ISOLINE a ISOLINE LOCO. Nielenže spája v sebe všetky technické prednosti týchto typov., ale vďaka spojeniu horného profilu a krycej lišty v jeden celok vzniklo kompaktné riešenie, ktoré odstraňuje neduhy predchádzajúcich generácií. Je ovládateľná retiazkou a taktiž ponúka tradičnú farebnú škálu odtieňov lamiel, farebného zladenia horného a dolného profilu. 

ISOLINE LOCO

Je vhodná pre všetky typy plastových, hliníkových a drevených okien. Vyrábané a dodávané s plechovou krycou lištou LOCO, ktorá vďaka svojmu dizajnu dotvára celkový look moderného interiéru. Krycia lišta je zakončená tenkými plastovými krytkami v rovnakej farbe krycej lišty. Technické aj estetické prevedenie tejto žalúzie ju stavia do pozície ako špičkového modelu produktového radu ISOLINE, tak najlepšieho modelu žalúzie v celej typovej ponuke horizontálnych žalúzií.

hliníkové žalúzie bratislava rolety interiérové tienenie

Výhody hliníkových žalúzii

Jednou z kľúčových výhod horizontálnych interiérových hliníkových žalúzií je ich odolnosť a taktiež dlhá životnosť. Sú známe svojou schopnosťou vydržať každodenné používanie a zachovať si svoju funkčnosť v priebehu času  Pri správnej údržbe môžu tieto žalúzie vydržať celý život, čo z nich robí cenovo výhodnú investíciu pre majiteľov domov. Hliníkové žalúzie sú navyše odolné voči vlhkosti, čo ďalej zvyšuje ich životnosť a robí ich vhodnými na použitie v priestoroch, ako sú kuchyne a kúpeľne. Táto vlastnosť zaisťuje, že žalúzie budú aj naďalej fungovať a vyzerať skvele aj v nasledujúcich rokoch.

Údržba a čistenie hliníkových žalúzii

Pravidelne utierajte prach pre zachovanie čistoty žalúzií. Odstráňte prach zo žalúzií, použite mäkkú handričku, prachovku z peria alebo jemný maliarský štetec. Jemne prechádzajte handričkou alebo prachovkou po každej lište, dostaňte sa do všetkých oblastí. V prípade odolného prachu alebo nečistôt použite vysávač s kefovým nástavcom na odstráňovanie pavučín, prachu a nečistôt.

Hĺbkovo  vyčiste žalúzie a odstráňte odolné škvrny, použite správny čistiaci roztok. Umyte žalúzie použitím zmesi teplej vody a jemného mydla. Použíte jemnú špongiu alebo handričku, aby ste nepoškodili povrch hliníkovej žalúzie . Po nanesení čistiaceho roztoku utrite žalúzie čistou vlhkou handričkou ( poriadne vyžmýkajte ), odstráňte všetky zvyšky čistiaceho prostriedku a nečistôt. Pravidelne hĺbkovo čistite interiérové žalúzie. Pomožte im zachovať ich vzhľad a predĺžte ich životnosť.

Pre dlhodobú údržbu hliníkových žalúzií prijmite preventívne opatrenia. Zabráňte vystavovaniu žalúzií nadmernej vlhkosti, spôsobuje to deformáciu a poškodenie . Pravidelne kontrolujte žalúzie, či nie sú poškodené alebo opotrebované.nevykazujú známky poškodenia alebo opotrebovania, Dodržte tieto opatrenia, zabezpečte, že vaše žalúzie zostanú vo výbornom stave dlhé roky. 

získajte

Bezplatné cenové RIEŠENIE NA MIERU

Pokiaľ ide o vytvorenie pohodlnej a príjemnej atmosféry a vhodného zatienenia, správny výber tienenia je kľúčový.