Rolety DEŇ/NOC

Flexibilita tienenia pre Váš interiér

látkové rolety deň / noc prinášajú obrovské množstvo farebných kombinácií

Látkové rolety DEŇ / NOC majú nastaviteľnú intenzity zatienenia a komplexného farebného zladenia. Disponujú hneď niekoľkými variantmi prevedenia montáže (montáž na stenu, do stropu alebo aj rámu plastového okna, eurookna taktiež aj do strešných okien). Sú vyrábané ako voľne visiace alebo pevné s vodiacimi krycími lištami a krytom návinu.

rolety den a noc bratislava latkove tienenie do interieru bratislava sojka zilina

TYPY ROLIET DEŇ / NOC

SONATA DEŇ/NOC

Roletka s retiazkou ovládaným navíjacím mechanizmom, s hliníkovým boxom a možnosťou vodiacich líšt. Montovateľná na strop alebo stenu.

látkové rolety bratislava žalúzie sojka tieniaca technika

SONATA XL DEŇ/NOC

Roletka s retiazkou ovládaným navíjacím mechanizmom, s hliníkovým boxom a možnosťou vodiacich líšt. Montovateľná na strop alebo stenu.

látkové rolety bratislava žalúzie sojka tieniaca technika

JAZZ 17 DEŇ/NOC

Jednoduchá voľne visiaca textilná roletka s retiazkou ovládaným navíjacím mechanizmom navíjania látky, montovateľná na rám okna.

latkove rolety den a noc bratislava

JAZZ EXPERT DEŇ/NOC

Jednoduchá voľne visiaca textilná roletka s retiazkou ovládaným navíjacím mechanizmom navíjania látky montovateľná hlavne na stenu.

COLLETE PLUS, XL DEN/NOC

Textilná roletka s retiazkou ovládaným navíjacím mechanizmom určená na montáž na krídlo okna. Látka je po stranách zaistená krycími lištami.

OPTIMA DEŇ/NOC

Textilná roletka s retiazkou ovládaným navíjacím mechanizmom určená pre montáž na rám okna. S krytom návinu a vodiacimi lištami.

OPUS DEŇ/NOC

Jednoduchá voľne visiaca textilná roletka s krytom návinu, bez krycích líšt, s retiazkou ovládaným navíjacím mechanizmom navíjania látky pre montáž priamo na stenu, alebo strop.
interierove tienenie bratislava rolety den a noc

Výhody látkových roliet deň/noc

Textilné rolety predstavujú výhodu voľbu, pre regulovanie priepustnosti svetla a súkromia počas dňa. Sú všestranné a umožňujú kontrolovať množstvo slnečného svetla vstupujúceho do miestnosti. Textilnými roletami vytvoríte požadovanú atmosféru, či už svetlého a vzdušného priestoru alebo útulnú a slabo osvetlenú miestnosť. Flexibilita textilných roliet je výhodná pre miestnosti na rôzne účely, ako sú obývacie izby, detské izby, domáce kancelárie. 

Textilné rolety deň / noc regulujú teplotu v miestnosti. Počas horúcich letných dní  látkové rolety blokujú slnečné teplo, znižujú potrebu nadmernej klimatizácie. Naopak, počas chladnejších mesiacov otvorené rolety umožňujú slnečnému žiareniu prirodzene ohriať miestnosť, čím sa znižia závislosť od vykurovacích systémov. Látkové rolety prichádzajú v širokej škále farieb, vzorov a textúr, sú pros si úpravu okien tak, aby zodpovedali akémukoľvek štýlu.

Údržba a čistenie textilných DEŇ/NOC roliet

Pre zabezpečenie dlhej životnosti a čistoty textilných roliet je nevyhnutné pravidelné čistenie a údržba. Jedným z najjednoduchších spôsobov, ako udržať textilné rolety čisté, je pravidelné utieranie prachu. Prach sa môže hromadiť na povrchu roliet, zmatniť ich vzhľad a potenciálne spôsobiť dýchacie problémy u alergikov. Preto sa odporúča použiť mäkkú handričku alebo vysávač na jemné odstránenie prachových častíc.

V prípade škvŕn je potrebné bodové čistenie. Na ošetrenie škvŕn na textilných roletách použite zmes jemného saponátu a vody. Vyhýbajte sa používaniu drsných chemikálií alebo abrazívnych látok, ktoré môžu poškodiť tkaninu. Namiesto toho používajte mäkkú handričku alebo špongiu na jemné utieranie zafarbenej oblasti. Touto metódou zachováte integritu roliet a zároveň účinne odstrániť škvrnu. Pre intenzívnejšie čistenie kľudne vyhľadajte profesionálne služby, ktoré sa špecializujú na čistenie textilných roliet. Títo odborníci majú znalosti a vybavenie na hlboké čistenie roliet bez toho, aby spôsobili akékoľvek poškodenie. Profesionálne čistenie pomáha odstrániť všetky odolné škvrny alebo pachy, ktoré sa časom nahromadili.

Správne postupy údržby sú kľúčové pre zabezpečenie dlhej životnosti textilných roliet. Vyhnite sa nadmernej sile pri manipulácii s roletami. Silné trenie alebo ťahanie za šnúry alebo látku môže viesť k poškodeniu alebo pretrhnutiu. Namiesto toho sa odporúča šetrné zaobchádzanie, aby sa rolety zachovali a predĺžila sa ich životnosť. Pravidelná kontrola je tiež potrebná na rýchle riešenie akýchkoľvek potrieb údržby.

získajte

Bezplatné cenové RIEŠENIE NA MIERU

Pokiaľ ide o vytvorenie pohodlnej a príjemnej atmosféry a vhodného zatienenia, správny výber tienenia je kľúčový.