SIETE PROTI HMYZU

Sieťky proti hmyzu pre všetky okná a dvere

siete proti hmyzu Slovenskej & Českej produkcie

Jedným z najvýznamnejších faktorov, ktoré môžu ovplyvniť bezpečnosť a hygienu vášho domova, je prítomnosť hmyzu a škodcov Bez ohľadu na to, kde žijete, hmyz a škodcovia sú bežným problémom, s ktorým môže byť náročné sa vysporiadať. Komáre, muchy a iný lietajúci hmyz môžu byť značnou nepríjemnosťou, najmä počas letných mesiacov. Hmyz, ako sú termity a mravce, môže spôsobiť značné škody na vašom majetku. Siete proti hmyzu fungujú ako bariéra medzi vašim domovom a týmito neželanými hosťami. Umožňujú prúdenie čerstvého vzduchu do vášho domova a zároveň chránia pred hmyzom a škodcami.

siete proti hyzu dverove posuvne bratislava bez zalohy sojka zilina

Posúvne siete proti hmyzu

Posúvne siete sú vhodné pre rozmerovo väčšie typy balkónových alebo vstupných dverí, terasy, zimné záhrady a všeobecne na väčšie plochy. Ideálne riešenie ponúka pre dvojkrídlové francúzske okná.

Plissé sieťky proti hmyzu

Plissé siete sú moderným a elegantným doplnkom súčasných exteriérov. Tieto siete nie sú len ochranou proti hmyzu, taktiež dodávajú priestoru veľmi osobitý charakter. Ideálne riešenie pre zimné záhrady, francúzske okná a terasy.

plisse siete proti hmyzu dverove
siete proti hmyzu bratislava vymena okien robet sojka zilina bez zalohy

Pevné / rámové siete proti hmyzu

Pevné / rámové sieťky proti hmyzu sú nevyhnutným a praktickým doplnkom moderného bývania. Vďaka širokej škále sieťových profilov nie je problém osadiť sieť na akékoľvek okno alebo dvere.

Rolovacie sieťky proti hmyzu

Rolovacie siete sú dokonalé riešenie pre prechodové dvere na terasy, všade tam kde je frekventovaná premávka. V období keď sa sieť nevyužíva, je možnosť sieť navinúť do boxu.

rolovacia siet proti hmyzu bratislava

získajte

Bezplatné cenové RIEŠENIE NA MIERU

Pokiaľ ide o vytvorenie pohodlnej a príjemnej atmosféry a vhodného zatienenia, správny výber tienenia je kľúčový.